loader
EPDK'dan akaryakıt firmalarına inceleme başlattı.

EPDK'dan akaryakıt firmalarına inceleme başlattı.

(EPDK) eşel mobil sistem devrede olduğu dönemde bazı akaryakıt dağıtım şirketlerinin pompa satış fiyatlarında “makul olmayan artışlar” tespit edildiğini açıkladı.

Konu hakkında  değerlendirme yapan EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz: “Akaryakıt fiyatları serbest piyasada belirleniyor. Petrol fiyatları, Dövizdeki hareketlilik, vergiler gibi etmenler söz konusu. Ancak fiyatların serbest piyasada belirlenmesi, bir denetim mekanizması olmadığı anlamına gelmiyor” dedi.


Etiketler: EPDK İnceleme

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

İstanbul Kapalıçarşı Altın Fiyatları

İstanbul Kapalıçarşıda 'da 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 378,80 lira, Cumhuriyet altınının satış fiyatı ise 2.516,00 lira Altın model ve çeşitlerinde önceki kapanış ve bugün açılış fiyatları (TL) şöyle:

...
Sahiller Düğünlere Hazırlanıyor

Sahiller Düğünlere Hazırlanıyor


4 yıl önce 07 AKDENİZ

Korona salgını sebebi ile yayınlanan düğün genelgesiyle birliktede kapalı mekan  düğün salonları eski cazibesini kaybediyor. Pandeminin ilk başladığı günlerde iptal edilen düğünler yerini sade bir nikâha bıraktı.

1 Temmuz tarihiyle birlikte düğünlerin yeniden yapılabilmesi i&c...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Antalya'da kutlandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı coşkusu Antalya’da da yaşandı.

20 Temmuz sabahı Saat 10:00 da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen tören de KKTC Antalya Başkonsolosu Mustafa Kemal Beyazbayram,
KKTC Turizm Bakanlığı ...