loader
MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun' nun Chp Antalya İl Başkanı açıklamasına cevaben basın açıklaması .

MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun' nun Chp Antalya İl Başkanı açıklamasına cevaben basın açıklaması .

CUMHURİYETİN GERÇEK SAHİBİ ÜLKÜCÜ HAREKET MEYDANLARDAYKEN SİZİN AKLINIZ ve GÖZÜNÜZ NEREDEYDİ ?

 

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar yapmış olduğu basın açıklamasında Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığı adına hiçbir temsilcinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine katılmadığı iftirasını ortaya atmıştır.

CHP zihniyetinin genel siyaset anlayışının Antalya’daki yansıması olan İl Başkanı Nusret Bayar’ın bu yalanlarla dolu başarısız algı operasyonunu içeren açıklamasını kınıyoruz.

Cumhuriyete ve Cumhuriyetin getirdiği tüm değerlere bağlı olan bir davanın Antalya’daki temsilcileri olarak milli değerlerimize dün ve bugün sahip çıktığımız gibi yarın da tüm teşkilatlarımızla birlikte en hissedilir şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Nitekim ihtiva ettiği anlamla ve anayasal ilkelerce üniter yapının korunmasını da herkese şart koşan cumhuriyet rejiminin koruyucusu; terörizmin maskeli ortakları ile yol yürüyenler olamaz. Cumhuriyet değerlerinin düşmanı tüm odaklarla beraber olan, bu odaklara ziyarette bulunan ve her fırsatta onlara övgüler yağdıran bir zihniyetin İl Başkanı olan Nusret Bayar’ın, İl Başkan Yardımcıları ve İl Yöneticileri ile Cumhuriyet Bayramı resmi etkinliklerine katılan Milliyetçi Hareket Partisi heyetini görmemesini tamamen art niyetlerine ve “bakar ama görmez” şeklindeki yapılarına bağlıyoruz. Ya da CHP Antalya İl Örgütünün mensupları arasında bir anlaşmazlık var da, görünür olanı birbirlerine yanlış yansıtıp kendi aralarındaki iç çekişmelere Cumhuriyet Bayramı anmalarını malzeme mi yapıyorlar?

Protokol sırasında iki İl Başkanı arasında sadece iki metre mesafe olmasına rağmen, CHP İl Başkanının arkasında MHP Antalya İl Yöneticilerimizin bulunmasına rağmen, Nusret Bayar’ın heyetimizi görmediğini beyan etmesi; her fırsatta denemelerine rağmen bir türlü de beceremedikleri kirli algı operasyonlarının en güncel tezahürüdür.

Yörükler diyarı olarak bilinen ve milli hassasiyetleri çok yüksek olan şehrimizde Millet İttifakının gayri resmi ortağı HDP ile kol kola olmaktan utanmayan, HDP mensupları gözaltına alındığı zaman Kandil’den talimat almışçasına HDP il binasını ziyaret etmekten çekinmeyen Nusret Bayar; devlete bakacak yüzü olmadığı için mi Antalya Valiliğinin tebrikat programına katılmamıştır?

Çelenk koyma törenini bir şov yeri olarak görüp Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının yalnızca bu kısmına katılıp valilik programına katılmayan CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, anma törenlerinde gözünün önünü görmemekle birlikte acaba devleti de mi tanımamaktadır? Bu bize atalarımızın “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” sözünü hatırlatmaktadır. Biz sizi ezelden beri tanırız. Kirli ve gizli ittifaklarla ülkemiz üzerinde hain emelleri olan alçaklara da nasıl çanak tuttuğunuzu biliriz.

Cumhuriyet Bayramı resmi etkinliğinde ve Valilik Tebrikatında gerek alanda, gerekse valilikte hemşehrilerimizin, protokol hazirununun ve basın mensuplarının yanında fotoğraflarımız varken ve İl Başkanı olarak şahsımın adının anonsunun yapılmasına rağmen Nusret Bayar’ın açıklamalarını kamuoyunun takdirlerine bırakıyor yapmış olduğu art niyetli algı açıklaması için özür bekliyoruz.

 

                                                                                                                                                                              

Hilmi DURGUN

MHP Antalya İl Başkanı


Etiketler: Hilmi Durgun MHP Antalya basın açıklaması

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Çavuşoğlu: Son ABD'nin CAATSA kararı hukuken yanlış bir karardır

Çavuşoğlu, Türkiye-Rusya Ortak Stratejik Planlama Grubu'nun 8. ortak basın toplantısında konuştu.

Çavuşoğlu, "Aynı şekilde ABD'nin CAATSA yaptırım kararı da hem hukuken hem siyasi olarak yanlış bir karardır. Bu bizim savunma sanayimi...

Antalya’da Rus vatandaşları, ülkelerindeki devlet başkanlığı seçimi için oy kullandı.

Rus vatandaşlarının oy kullanabilmesi için Muratpaşa ilçesi Karaalioğlu Parkı’ndaki Rusya Başkonsolosluğunda sandık kuruldu.Rus vatandaşların seçime yoğun ilgisi nedeniyle uzun kuyruk oluştu. Rus vatandaşlar, çocukları ve aileleriyle Başkonsolosluğuna gelerek oylarını kullandılar.
Antalya’...

DURGUN’DAN BAYAR’IN HDP ZİYARETİNE  TEPKİ

Mhp Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun'nun Chp Antalya İl Başkanının Hdp ziyareti hakkında yapmış olduğu basın açıklaması aşağıdadır.

 

Sizlerin de bildiği üzere CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, millet ittifakının gayrı resmi ortağı olan HDP’nin Antalya İl Başkanlığını birka&...